Kategorie
Aktualności

Ceny naszych nowych bliźniaków pod Poznaniem

Zachęcamy do sprawdzenia i do skorzystania z oferty nowych bliźniaków w Komornikach. Doskonała lokalizacja którą doceni każdy. Zamieszkaj blisko Poznania w spokojnej okolicy. Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie pod kątem cen.

Jesteśmy deweloperem który oferuje swoje domy i mieszkania od wielu lat. Ostatnia nasza inwestycja to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Nowe bliźniaki pod Poznaniem w Komornikach już dostępne. Sprawdź ofertę już teraz!

Kategorie
Aktualności

Domy bezpośrednio od dewelopera

Masz zamiar kupić nowy dom? A co powiesz na nowe bliźniaki pod Poznaniem?! Nasza firma przygotowała doskonałą ofertę cenową. Wiele korzyści otrzymujesz w niskiej cenie. Odwiedź stronę naszej inwestycji, żeby zapoznać się ze szczegółami.

Nasze nowe bliźniaki pod Poznaniem to doskonała propozycja dla singli, rodzin z dziećmi czy osób starszych. Dla każdego jest to idealne miejsce do zamieszkania. Po za tym spokojna i cicha okolica to kolejna zaleta. Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami.

Kategorie
Aktualności

Dla kogo duży dom ?

Duży dom to zazwyczaj spory wydatek i zakupu i utrzymania. Pomimo tego domy jednorodzinne o sporych gabarytach cieszą się dużym wzięciem. Dla kogo trafionym pomysłem jest zakup takiego domu ?

Z całą pewnością dom jednorodzinny to miejsce dla rodzin z dziećmi. Duża przestrzeń pozwala na znalezienie każdemu z domowników swojego miejsca. Bardzo ważne aby wykorzystywać na 100 procent potencjał domu. Dobry układ i pomysł na wystrój pozwoli maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Duży dom przydaje się też osobom które lubią gościć w swoich domach znajomych, rodzinę a wypada ich przenocować w godnych warunkach także dodatkowy pokój gościnny jest wskazany.

Kategorie
Aktualności

Super oferta na nowe bliźniaki

Osiedle Owocowe w Komornikach oferuje nowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Osiedle powstało w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie Poznania.

Jeśli chodzi o domy są to nowoczesne, o sporej powierzchni domy z własnym ogrodem. Z pewnością zadomowią się tutaj single, pary, rodziny czy seniorzy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dewelopera i Osiedla Owocowego.